Participant anonim

Arsuri si furnicaturi in talpi seara

6 dec. 2025

Am diabet de cativa ani si de ceva timp seara simt arsura si furnicaturi in talpi, mai rar ziua. Este genul de simptom pentru care merita mers la neurolog sa vada daca este neuropatie sau tineti mai mult de diabetolog?

0 răspunsuri
28 vizualizări

Vrei un răspuns acum, de la un neurolog verificat?

Nu aștepta un răspuns public. Descrie-ți situația într-un chat privat și primești un răspuns personalizat de la un neurolog verificat — fără programare.

Răspuns în ~2h Întrebări de continuare incluse 48h