Arsuri si furnicaturi in talpi seara
6 dec. 2025Am diabet de cativa ani si de ceva timp seara simt arsura si furnicaturi in talpi, mai rar ziua. Este genul de simptom pentru care merita mers la neurolog sa vada daca este neuropatie sau tineti mai mult de diabetolog?
0 răspunsuri
2
28 vizualizări
Vrei un răspuns acum, de la un neurolog verificat?
Nu aștepta un răspuns public. Descrie-ți situația într-un chat privat și primești un răspuns personalizat de la un neurolog verificat — fără programare.